KALENDARZ NA 2020

KOCHANI!
W końcu nadszedł ten moment i już oficjalnie ogłaszamy, że nasz KALENDARZ na rok 2020 jest gotowy! Piszcie i zamawiajcie egzemplarze dla siebie, bo jak co roku ilość limitowana! Jest to inicjatywa jaką prowadzimy już wielu lat. Chcemy dzielić się naszą pasją do podróżowania, stąd ten pomysł. W taki sposób możemy wejść do waszych domów i zarażać zamiłowaniem do podróży przez cały rok! ❤

W tym roku zdecydowaliśmy się na wybór fotografii ukazujących najpiękniejsze i najbardziej malownicze miejsca jakie odwiedziliśmy przez ostatnie lata. Znajdują się one  na całym globie – od Europy, poprzez Azję, aż po zakątki Ameryki Środkowej! Kalendarz jest duży (44 x 31 cm) i będzie się pięknie prezentował na każdej ścianie przez cały rok.

CENA
35 zł +13 zł ewentualny koszt wysyłki

JAK KUPIĆ KALENDARZ?

/ Napisz do nas wiadomość na naszym fanpage Cztery Krańce Świata / wyślij maila czterykranceswiata@gmail.com lub skorzystaj z formularz kontaktowego poniżej:

/ W treści napisz w jaki sposób chcesz odebrać kalendarz:

  • odbiór osobisty w Warszawie
  • wysyłka pocztą prosto do Twojego domu,

/ Zapłać – dokonaj wpłaty na konto:

ING Bank Śląski
W tytule napisz:
KALENDARZ 2020 + Twoje imię i nazwisko ewentualnie twój adres do wysyłki 
Pamiętajcie, że ilość kalendarzy limitowana.


WAŻNE –>

W tym roku pierwsze 50 osób, które zakupią kalendarz otrzyma w prezencie unikatowy magnes podróżniczy CZTERY KRAŃCE ŚWIATA 🙂

Dodatkowo do każdego zamówienia dorzucamy VLEPĘ , a każdy egzemplarz będzie zapakowany w stylową, papierową kopertę. Szerzmy RAZEM naszą pasję do podróżowania!

WAŻNE –>
Cała ta akcja od lat nie powstawałaby bez wsparcia MIŁA DRUKARNIA.
Ogromnie DZIĘKUJEMY Oli Tomczyk i jej ekipie za perfekcyjny druk oraz nieograniczone wsparcie przy tworzeniu kalendarza!
Zapraszamy na Miła Drukarnia  / fb – Miła Drukarnia

15182526_1080496695396356_218617396_o(1)

Projekt kalendarza wykonany został przez FRANKI STUDIO.
Zapraszamy na Franki Studio  / fb – Franki Studio

logo_male

mockup copy